OKTAGON 54: Kincl vs. Wawrzyniak o titul ve střední váze

Publikováno: 28. februára 2024

OKTAGON 54 Kincl vs. Wawrzyniak o titul ve střední váze

Už tuto sobotu se v Ostravě odehraje jedna z nejvýznamnějších událostí v historii OKTAGON MMA - Oktagon 54, kde se v titulovém zápase utkají Patrik Kincl a Piotr Wawrzyniak. Tento zápas slibuje nejen sportovní drama, ale také ukazuje sílu a hloubku talentu v evropském MMA.

Titulový souboj ve střední váze

 • Patrik Kincl: Aktuální šampion střední váhy a jedna z klíčových postav OKTAGON MMA, který je na světovém žebříčku #46. Kincl, známý svými výkony a obhajobou titulu, se po zrušeném zápase kvůli zranění nyní připravuje na velký návrat.
 • Piotr Wawrzyniak: Tento polský bojovník, dříve vládnoucí šampion Babilon MMA, přichází do OKTAGONU s cílem upevnit svou pozici a uchvátit titul ve střední váze. Jeho knockoutová síla a neporaženost přes 4 roky ho činí hrozivým soupeřem.

Co všechno nás čeká na oktagon 54

Kromě hlavního zápasu se fanoušci mohou těšit na bohatý program plný elitních bojovníků:

 • Lehká Váha: Tipsport Gamechanger 2 představí elitní bojovníky v lehké váze, včetně současného šampiona OKTAGONu Ronalda Paradeisera a dalších top jmén jako Attila Korkmaz, Daniel Torres, a Mochamed Machaev.
 • Další Významné Zápasy: Mezi další očekávané zápasy patří střet Matouše Kohouta s Legierskim, jakož i další nadějné talenty, které se představí v rámci milionové pyramidy.

Význam události

Oktagon 54 představuje nejen sportovní událost, ale také oslavu MMA jako sportu, který spojuje fanoušky napříč generacemi a národnostmi. Tato akce je výjimečná nejen svým rozsahem, ale i kvalitou bojovníků, kteří se představí.

Přímý přenos a vstupenky

Pro ty, kteří se nemohou zúčastnit osobně, bude zajištěn přímý přenos na Oktagon.TV, což umožní fanouškům sledovat všechny zápasy z pohodlí domova. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal.cz, což fanouškům nabízí šanci být součástí této nezapomenutelné sportovní akce.

Oktagon 54 slibuje být nejen večerem plným vzrušujících bojů, ale také významným milníkem v historii organizace OKTAGON MMA. S bojovníky připravenými ukázat své umění a odhodlání v kletce, se fanoušci mohou těšit na nezapomenutelný zážitek.

 • Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakič: Souboj titánů již tuto sobotu na UFC 300!

  Už tuto sobotu bude Las Vegas svědkem jedné z nejočekávanějších bitev letošního roku. Jiří Procházka, bývalý šampión, se v rámci turnaje UFC 300 utká s rakouským bojovníkem Aleksandarem Rakičem. Je to zápas, který žádný fanoušek MMA nesmí promeškat!

 • Slavia Praha vs. AC Milán: Důkladná analýza a sázkový tip

  Před námi stojí odveta osmifinále Evropské ligy, kde se Slavia Praha postaví proti italskému gigantu AC Milán. Přestože první zápas skončil vítězstvím Milána 4:2, výkon Slavie naznačil, že v odvetě může být český tým velkým trnem v oku favorizovaného soupeře.

 • Conor McGregor – Plány, očekávání a zpoždění

  Conor McGregor, bývalý šampion UFC ve dvou váhových kategoriích, netrpělivě vyhlíží svůj návrat do oktagonu. Od posledního zápasu v roce 2021, kdy utrpěl zranění nohy, se objevují spekulace o jeho comebacku. Přestože byl plánován jeho návrat na The Ultimate Fighter a následně zápas s Michaelem Chandlerem, neustálé odklady frustrují McGregora a fanoušky.